NOC MÚZEÍ A GALÉRIÍ

18. mája 2019 sa  aj Múzeum Slovenského národného povstania  zapojí do medzinárodnej Noc múzeí a galérií. Ako sa už stalo tradíciou – Banská Bystrica sa spojí so Zvolenom a návštevníci sa za jednotné vstupné budú môcť pozrieť do všetkých zúčastnených múzeí a galérií. Môžu využiť cestu v dobových vozňoch a bezplatnú MHD (s opečiatkovanou vstupenkou).

V Múzeu SNP nebudú chýbať tradične aktivity pre celú rodinu. Odprezentujú sa experti z digitalizačného centra, všetkých zabavia, no najmä poučia naši kolegovia z oddelenia vzdelávania. Dobovú atmosféru nám zase pripomenú vojaci z Klubu vojenskej histórie Golian.

Zdroj: www.muzeumsnp.sk

.featured-search .search, .finder-search .tab-content .form-group .button-2, .lmb-calltoaction>a { background: #ff0000;}
ŽIJEMvBB
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.