Chránená BB, chránené Slovensko

Banská Bystrica ako aj celé Slovensko aktuálne prechádza skúškou zodpovednosti, solidarity a disciplíny. Posledné týždne na ulici stretávame len ľudí, ktorí si chránia tvár rúškami, šálmi, či maskami. Keďže ochranných prostriedkov nebol dostatok, mnoho domácností a firiem sa rozhodlo ich vyrobiť pre nás.

Spoločnosť sa nachádza v našom malebnom kraji už od roku 1996.  Tento rodinný podnik vybudovali takpovediac  na “zelenej lúke”. Sídlo je situované v okolí prírody a to majitelia rešpektujú a veľkú pozornosť venujú ochrane životného prostredia. Táto úspešná firma s dlhoročnou tradíciou nezaostáva v ochrane svojich zamestnancov, ich rodín a ostatných ľudí. Gevorkyan z Vlkanovej sa zaoberá práškovou metalurgiou.  Môžeme byť hrdí, že táto firma sa nachádza práve v srdci Slovenska keďže je známa v celej Európe a patrí k najinovatívnejším spoločnostiam v tomto odvetví na celom svete. Rodinne založená firma udržiavaná už dvoma generáciami Gevorkyanovcov poupravila svoj výrobný program. Spustili výrobu profesionálnych ochranných masiek. Udržať ekonomiku v raste je naozaj náročné a okrem zdravia je potrebné podporiť aj naše firmy.

Vďaka kvalitnej ochrane tváre môžeme udržať naše mesto chránené pred pandémiou. 

Masky vyrobené vo Vlkanovej sú profesionálne spracované na najvyššej úrovni kvality. Ponúkajú dva modely masiek a to SK1 INDUSTRY vhodná skôr pre mužov. Model Ljusi vyrábajú v rôznych farebných prevedeniach  (biela, červená,čierna, maskáčová, ružová, oranžová, svetlomodrá ,tmavomodrá, zelená) Ljusi preferujú skôr ženy a osoby s menšou tvárou. 

Nejde o žiadny jednorázový výrobok, investovať do tejto masky sa určite oplatí.  Vybavené sú jednorázovými, obojsmernými filtrami, ktoré si po použití môžete vymeniť.  Stredná vrsta filtra obsahuje striebro a dve hydrofóbne vrstvy zabraňujú prieniku kvapôčok vody. Práve týmto spôsobom maximálne zabraňujú prenosu Covid 19. Vrstva striebra ničí všetko, čo zachytí.

PR článok

Komentáre
.featured-search .search, .finder-search .tab-content .form-group .button-2, .lmb-calltoaction>a { background: #ff0000;}